Piirihallituksen johto

Jouni Holopainen

Piirin puheenjohtaja, puoluehallituksen jäsen
jouni@jouniholopainen.eu
040 709 1052

Aulikki Sihvonen

Piirin varapuheenjohtaja, puoluehallituksen ja -valtuuston varajäsen
aulikki.sihvonen@siunsote.fi
040 582 9796

Emilia Ihanus

Piirin varapuheenjohtaja
emilia.ihanus@outlook.com
040 510 6591

Piirihallituksen jäsenet

Jenna Ahonen

jenna.ahonen@gmail.com
050 572 1521

Susanna Kartimo-Kröger

susanna.kartimokroger@gmail.com
040 537 8139

Tuija Kastari

tuija.kastari@pp.inet.fi
040 520 7304

Allu Koskinen

allu@realalbertpromotion.fi
050 4368322

Tommi Pesonen

tommi.pesonen@tohmajarvi.fi
050 560 2146

Sakari Pääkkö

sakari.paakko@hotmail.com
040 541 4641

Markko Rothström

m.rothstrom@gmail.com
050 501 0880

Mauri Tolvanen

mauriantero56@gmail.com
040 027 6470

Maija Törmänen

tormanenm59@gmail.com
050 354 4331

 

Varajäsenet

Pasi Hartikainen

Jaakko Kekoni

Maija Svärd

Sami Taimela