Piirihallituksen johto

Jouni Holopainen

Piirin puheenjohtaja, puoluehallituksen jäsen
jouni@jouniholopainen.eu
040 709 1052

Aulikki Sihvonen

Piirin varapuheenjohtaja, puoluehallituksen ja -valtuuston varajäsen
aulikki.sihvonen@siunsote.fi
040 582 9796

Emilia Ihanus

Piirin varapuheenjohtaja, Savo-Karjalan Kokoomusnuorten puheenjohtaja
e.m.m.i96@hotmail.com
040 510 6591

Piirihallituksen jäsenet

Otto Elo

ottoelo@gmail.com
044 363 7353

Jenna Hattunen

jenna.hattunen@gmail.com
050 572 1521

Tuija Kastari

tuija.kastari@pp.inet.fi
040 520 7304

Jaakko Kekoni

jaakko.kekoni@paputeam.fi
044 045 5020

Pekka Leskinen

pekka.k.leskinen@gmail.com
044 031 0325

Tommi Pesonen

tommi.pesonen@tohmajarvi.fi
050 560 2146

Markko Rothström

m.rothstrom@gmail.com
050 501 0880

Kati Sweeney

kati.sweeney@gmail.com
044 363 7353

Mauri Tolvanen

mauriantero56@gmail.com
040 027 6470